الناز حبیبی متولد 21 مرداد 1367 در تهران، بازیگر است. الناز حبیبی فارغ التحصیل رشته تدوین و کارگردانی است. الناز حبیبی کار هنری را در کودکی و با بازی در تئاتر آغاز کرد. الناز حبیبی مانند بسیاری از سلبریتی‌ها در عرصه مدلینگ و تبلیغات فعالیت دارد. الناز حبیبی در فضای مجازی نیز فعالیت زیادی دارد.

الناز حبیبی

عکس جدید الناز حبیبی در فضای مجازی

الناز حبیبی به ورزش علاقه زیادی دارد. او تصاویری از انجام تمرینات خود در فضای مجازی منتشر می‌کند.

الناز حبیبی

به تازگی تصاویری از ورزش کردن الناز حبیبی روی دستان دو مرد در فضای مجازی منتشر شده است.

بیوگرافی الناز حبیبی

الناز حبیبی در یک خانواده با 5 خواهر و یک برادر بزرگ شد و ته تغاری خانواده اش است، تمام اعضای خانواده حالا مهاجرت کرده و در کشور سوئد زندگی می کنند.

الناز حبیبی

الناز حبیبی می‌گوید: از همان بچگی عشق بازیگری داشتم. سال 1376 در کانون پرورش فکری، زمانی که 9 ساله بودم از طریق شوهر دختر عمه‌ام که مدیر تولید بود برای بازی در فیلم دفترچه خاطرات انتخاب شدم. برای بازی در آن فیلم دنبال دختری سروزبان‌‌دار و بامزه می‌گشتند که مرا انتخاب کردند، با پدرم تماس گرفتند و پس از رضایت ایشان بازیگر شدم. حتی تا 16 سالگی سر کارهایم حاضر می‌ شد.

الناز حبیبی به صورت حرفه ای اما از سال 1385 وقتی 18 ساله بود با سریال سال های برف و بنفشه به کارگردانی سعید سلطانی فعالیت خود را ادامه داد. او سپس با سریال روزگار غریب سال 86 و سریال فاصله ها سال 89 چهره اش شناخته تر شد و با سریال دردسرهای عظیم سال 93 به اوج شهرت رسید.

الناز حبیبی

الناز حبیبی می‌گوید: مادرم دوست داشت بعد از اتمام دبیرستان وارد دانشگاه شوم، ولی فوت او آنقدر برای من سنگین بود که 4 سال نه درس خواندم، نه کلاسی رفتم و نه کار کردم. بعد از این دوره غم و افسردگی به خودم آمدم و زندگی را از نو شروع کردم.

همسر الناز حبیبی

الناز حبیبی سال 1391 وقتی 24 ساله بود با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد اما همسر او به واسطه شغلش خارج از کشور حضور دارد و کمتر به ایران می‌آید.

بالاخره این زندگی دوری و دوستی به جدایی و طلاق ختم شد، خانم حبیبی در برنامه دورهمی گفت: ازدواج به موقع و با آدمی مناسب خوب است. من هم عاشق شدم ولی دوست ندارم خیلی درباره آن حرف بزنم.

الناز حبیبی

دوست دارم خودم باشم و کاری که خودم فکر می کنم درست است انجام بدهم؛ از میان بازیگران، فاطمه معتمد آریا و پرویز پرستویی را خیلی دوست دارم.

بین دوستانم همه به من مادر بزرگ می گویند، چون از همان جوانی و نوجوانی هرکاری که اشتباه و یا خطا بوده را انجام ندادم. همیشه در زندگی خیلی محتاط عمل کردم. به اعتقاد من ریسک کردن خیلی لازم است، کمدی کار کردن دقیقاً مثل نقش منفی بازی کردن است، ولی من فکر می‌ کنم ریسک کردن را بیشتر می‌ پسندم.

شادی خانواده‌ ام، آرامش، سلامت و پول خوشحالم می کند، خصوصا وقتی پول داشته باشی و یک خرید درست و حسابی بروی، خیلی لذت بخش است. من هم مثل بیشتر خانم‌ ها خرید کردن را خیلی دوست دارم البته چیز دیگری که بسیار من را آرام و شاد می کند، فیلم دیدن است. من خیلی آدم اجتماعی‌ ای هستم، اصلا حاضر نیستم یک ثانیه تنها زندگی کنم، همیشه از شیوه زندگی دوستانم که تنها زندگی می کنند تعجب می کنم.

حتی یک لحظه نمی توانم به تنهایی فکر کنم و برای خودم هدیه می خرم. بهترین هدیه‌ ای که روز تولدم می گیرم هدیه‌ ای است که خودم برای خودم می خرم؛ از طرف دیگر، کمک به دیگران خیلی خوشحالم می کند.

یک بار به خاطر اعتمادی که داشتم، فیلمنامه ای را بدون خواندن انتخاب کردم، بعد از 3 روز وقتی جلوی دوربین رفتیم دیدم آن چیزی نبود که فکر می کردم. برای همین از همانجا به خانه برگشتم، بلافاصله تهدید و اذیت آنها شروع شد و من یک هفته تمام از ترس در خانه گریه می کردم.

معمولا از طرف خانواده ام در مورد کارهایم مورد انتقاد خاصی قرار نمی‌گیرم، اما محمد یکی از برادرهایم کارهایم را با دقت دنبال می کند و ایراداتم را عنوان می کند.

آدم رویا پردازی هستم. من خیلی آدم رویا پردازی هستم و همیشه در رویاهایم با خانوادم سیر می کنم، دوست دارم در آینده اگر خانواده ای تشکیل دادم، خانواده ای موفق باشد.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۸۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: