نسرین مقانلو متولد اول تیر 1347 در تهران، بازیگر است. نسرین مقانلو دانشجوی انصرافی سال دوم رشته مامایی است. نسرین مقانلو مدتی تجربه خوانندگی و مجری‌گری هم دارد. نسرین مقانلو با تئاتر فعالیتش را شروع کرد تا اینکه با تلویزیون به شهرت رسید. نسرین مقانلو پس از ایفای نقش در سریال مسافری از هند به شهرت رسید.

نسرین+مقانلو+در+میان+چمنزار+_عکس

عکس جدید نسرین مقانلو در فضای مجازی

به تازگی عکس جدیدی از نسرین مقانلو در فضای مجازی منتشر شده است.
 

عکس خانوادگی نسرین مقانلو همراه با همسر و پسرش را در ادامه مشاهده کنید.

رفتار زشت مجری تلویزیون با نسرین مقانلو در پخش زنده

مجری تلویزیون در یک برنامه تلویزیونی با نسرین مقانلو رفتار زشتی کرد. ویدئو را در ادامه ببینید.

بازی در فیلم مهمان مامان  و سریال همسفر مهدی فخیم زاده نسرین مقانلو را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

خانواده نسرین مقانلو

پدر نسرین مقانلو تهرانی و فعال در عرصه موسیقی و مادرش از بختیاری های هفت لنگ و بازیگر تئاتر بود. نسرین مقانلو یک خواهر ساکن آمریکا و یک برادر به نام بیژن دارد که سرمربی تکواندو است.

نسرین مقانلو

شروع فعالیت هنری نسرین مقانلو

نسرین مقانلو به واسطه مادرش، بازیگری را از نوجوانی در تئاتر شروع کرد. نسرین مقانلو به صورت جدی از 18 سالگی بازیگر تئاتر بود تا اینکه در سال 1370 وقتی 23 ساله بود در فیلم دو نیمه سیب به کارگردای کیانوش عیاری جلوی دوربین رفت.

نسرین مقانلو به فاصله چند ماه از کار اول به رسول صدر عاملی معرفی شد و فیلم قربانی را بازی کرد سپس از سال 1371 با سریال آخرین سند وارد قاب تلویزیون شد. نسرین مقانلو در کمتر از 2 سال در 6 فیلم سینمایی و 2 سریال بازی کرد.

نسرین مقانلو

شهرت نسرین مقانلو

در سال 1372 با فیلم همسفر به کارگردانی مهدی فخیم زاده خوش درخشید اما شهرت اش با فیلم مهمان مامان داریوش مهرجویی در سال 1382 بود. حضور در سریال قلب یخی و مختارنامه سال 89 نیز بسیار محبوب‌اش کرد.

ازدواج و مهاجرت نسرین مقانلو

نسرین مقانلو در سال 1372 وقتی 25 ساله بود با کمال خلیلیان فوتبالیست معروف آن زمان ازدواج کرد و برای ادامه زندگی راهی کشور آمریکا شد.

نحوه آشنایی نسرین مقانلو با همسر

وقتی کمال خلیلیان (فوتبالیست تیم‌ ملی و استقلال) که در آمریکا زندگی می‌ کرد برای دیدار با خانواده‌اش به ایران آمد، از طریق اقوام به نسرین مقانلو معرفی شد. دو ماه بعد پای سفره عقد نشست و پس از آن راهی آمریکا شد.

نسرین مقانلو

عکس‌های نسرین مقانلو و همسر

نسرین مقانلو

فرزندان نسرین مقانلو

نسرین مقانلو و همسرش صاحب دو فرزند پسر به نام های عرشیا و آرین هستند. هر دو پسر متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند، خانم مقانلو بعد از 10 ساله به ایران بازگشت اما همسر و فرزندان بین ایران و آمریکا در رفت و آمد هستند.

نسرین مقانلو

خوانندگی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو فعالیتش در حوزه موسیقی رو با دکلمه تقدیمی به عسل بدیعی آغاز کرد و سپس انتشار دکلمه ساعت شنی و بعد از آن هم به صورت جدی با اهورا احمدی وارد تهیه آلبوم شده است.

انتشار کتاب آشپزی نسرین مقانلو

خانم بازیگری به شدت به آشپزی علاقه دارد و می گوید از اینکه پای گاز بایستند و غذا بپزد لذت می برد، همین علاقه سبب شد نگارش کتاب آشپزی نسرین را شروع کند.

انتشار این کتاب مورد استقبال قرار گرفت و از همین علاقه برای مدتی مجری برنامه آشپزی دست پخت شد، می گوید تمام فوت و فن آشپزی را به خوبی آموخته است.

نسرین مقانلو می‌گوید: من همیشه می‌ گویم همانطور که بدن برای زنده بودن و انرژی و طراوت داشتن احتیاج به آب و غذا دارد، پوست بدن هم احتیاج به آبرسانی و تغذیه سالم دارد. با این وضعیت آلودگی هوا، فشارها، استرس کار و زندگی در شهرهای بزرگ و… پوست ما خیلی آسیب می‌ بیند و احتیاج به توجه ویژه دارد.

من سال‌ هاست که سلامت پوستم را تحت نظر پزشک متخصص به طور مرتب و منظم، کنترل می‌ کنم.

نسرین مقانلو

این بازیگر می‌گوید: کسانی که گذشت دارند، مهربان هستند و به دیگران محبت می کنند، چهره‌ های شاداب‌‌تری دارند و انرژِی مثبت از خود ساطع می کنند.

برعکس کسانی که کینه دارند، در تلاش هستند به دیگران لطمه بزنند و به‌ طور کلی روح بیماری دارند، همیشه پژمرده و افسرده به نظر می رسند.

البته جوان ماندن در نژاد ما بختیاری هاست و اگر دقت کنید می بینید اکثر بختیاری ها پوست خوبی دارند و جوان‌ تر از سن خود نشان می دهند.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۸ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: