آدام آرون، مدیر عامل شرکت amc، بزرگترین مجموعه سالن‌های سینمایی دنیا با مالکیت بیش از ۱۱هزار سالن سینمایی، به وعده پیشین خود عمل کرد و طی توییتی آغاز فروش بلیط با ارز دیجیتال را اعلام کرد.

آرون همچنین افزود خرید بلیط‌های سینمایی علاوه بر بیت‌کوین، با ایتر، لایت کوین و بیت کوین‌کش نیز امکان پذیر است و به زودی نیز خرید با دوج کوین هم امکان پذیر خواهد شد.

گفتنی است طبق تحقیق جدید پروتوس (Protos) خبرگزاری مستقل حوزه رمزارز، این دو شرکت مسئول خرید دو سوم کل موجودی USDT از زمان عرضه آن تاکنون بوده‌اند. این دو سازمان به اسامی Alameda Research و Cumberland Global تاکنون حداقل ۶۰.۳ میلیارد USDT از کل موجودی ۱۰۸.۵میلیاردی این استیبل کوین را در حد فاصل سال ۲۰۱۴ الی ۳۱ اکتبر ۲۰۲۱ دریافت کرده‌اند. بخش عمده‌ای از این موجودی، یعنی ۴۹.۲ میلیارد تتر که ۶۰ درصد کل موجودی تتر است، فقط در سال ۲۰۲۰ خریداری شده است.

بزرگترین سینمای زنجیره ای جهان در ابتدا برنامه خود را برای شروع پذیرش بیت کوین در اوایل آگوست اعلام کرد. ‌AMC همچنین پشتیبانی از Google Pay و ApplePay و همچنین Paypal را در وب سایت و برنامه تلفن همراه خود فعال کرده است.

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: