ریحانه پارسا بازیگر نما که مدتی است در ترکیه بسر میبرد این روزها بسیار خبر ساز شده است.خبرها حاکی بر آن است که ریحانه پارسا در ترکیه کشته شده است البته چندی قبل خود ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامش حرف از خودکشی زده بود.از طرف ریحانه پارسا و یا خانواده او بعد از انتشار این خبر تایید یا تکذیبی صورت نگرفته است.ریحانه پارسا برای جذب فالور به هر رفتار زشت و ناپسندی دست زده.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در اسفند ماه ۱۳۷۷ در شهر تهران متولد  شده است  ریحانه پارساجز بازیگرانی است که در سال ۹۷ به تلویزیون معرفی شده اند ریحانه پارسا با بازی در سریال پدر شناخته شد ریحانه پارسا در چند سریال که از شبکه های خانگی پخش می شد هم ایفای نقش کرده است ریحانه پارسا مدتی است که در ترکیه زندگی می کند ریحانه پارسا حواشی زیادی در فضای مجازی دارد

ریحانه پارسا تصویر جدیدی از خودش در اینستاگرام منتشر کرد و نشان داد که به تعداد خالکوبی هایش افزوده است و با این تتوها انگار می خواهد روی تتلو را کم کند. …

البته این اولین بار نیست که ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما و تلویزیون تصاویر خالکوبی های جدیدش را منتشر می کند. کاربران فضای مجازی می گویند که ریحانه پارسا پا جای پای امیرتتلو گذاشته است.

ریحانه پارسا

جنجال ریحانه پارسا، توقف اکران

فیلم سینمایی گشت ارشاد ۳ طبق اعلام قبلی قرار بود در اوایل آبان ۱۴۰۰ اکران شود. اما این اتفاق تا ۲۶ آبان به تاخیر افتاد. برخی رسانه‌ها علت این تاخیر را حضور بازیگر جنجالی این فیلم دانستند. ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه ایرانی است. او مدتی پیش به ترکیه مهاجرت کرد و با انتشار عکس و فیلم‌هایی بی حجاب و خارج از عرف سر و صدای زیادی به پا کرد.

ریحانه پارسا پیش از خروج ناگهانی اش از ایران مدتی با مهدی کوشکی هنرپیشه و تئاتر و تلویزیون زندگی می‌کرد. او در برنامه تلویزیونی رسما ازدواج خود را با او اعلام کرد. در حالیکه پس از خروج از ایران این ادعا را رد کرد.

چندی پیش وزیر ارشاد در خصوص حواشی فیلم گشت ارشاد ۳ گفته بود: «اگر یک تهیه‌کننده و یا کارگردانی ۱۰ میلیارد هزینه می‌کند و یک فیلم سینمایی می‌سازد، نباید سرمایه این افراد برای رفتار یک بازیگر به خطر بیفتد» همین موضوع باعث شد در تمام معرفی‌های فیلم هیچ نامی از این بازیگر دیده نشود.

ریحانه پارسا

سیر نزولی در گشت ارشاد

قسمت سوم از سه گانه گشت ارشاد نکته تازه‌ای برای ارائه ندارد. البته این سرنوشتی است که متاسفانه در همه فیلم‌ها یا سریال‌های چند قسمتی اتفاق می‌افتد. این فیلم هم ازین ماجرا دور نمانده است. آنچه در قسمت سوم میگذرد تنها مروری بر دیالوگ‌ها و صحنه‌های تکراری دو فیلم قبلی است. در مجموع از ۹۰ دقیقه فیلم تنها ۵۰ دقیقه مفید خارج می‌شود. این بار حضور بهنام بانی باعث شده نیم بیشتر فیلم به برگزاری کنسرت و موسیقی و ساز و آواز بگذرد. روشی که پیش از این هم برای پر کردن زمان فیلم‌ها زیاد استفاده شده است.

ابتذال در کلام، شوخی‌های تکراری با پوشش زنان، تکه کلام‌های ناخوشایند هم در این فیلم زیاد دیده می‌شود. شوخی‌های سخیف با افراد مذهبی و تکرار هر آنچه در قسمت‌های قبلی وجود داشت باعث شده این فیلم نکته تازه‌ای برای ارائه نداشته باشد.

حذف شدن نقش اصلی (حمید فرخ نژاد) در مقدمه فیلم مشخص می‌شود. اضافه کردن بهنام بانی که نشان داده بود ظرفیت کمدی بودن را دارد در این فیلم بار سنگینی نداشته است.

جنجال ریحانه پارسا در گشت ۳

پایان بندی فیلم هم بسیار کلیشه و تکراری است. پیام اخلاقی که در آخر داده می‌شود حرف تازه‌ای برای مخاطب ندارد و تنها ابتذال را ادامه می‌دهد. مخاطب در طول فیلم به شوخی‌های همیشگی می‌خندد، ولی نکته جدیدی در بار معنایی فیلم نمی‌بیند.

در سال‌های اخیر با پدیده‌ای به نام کیفیت فدای کمیت در سینما روبه رو هستیم، که نتیجه آن تعداد زیادی فیلم‌های سخیف و مبتذل و صرفا فروش بالای فیلم است.

رقابت با فیلم قهرمان اصغر فرهادی

سینمای ایران در تاریخ ۲۹ آبان تا ۵ آذر۱۱ میلیارد و ۴۶۸ میلیون تومان فروش از سینما داشته و نزدیک به ۵۱۰ هزار و ۸۸۰ مخاطب را به سینما کشانده است. این رقم نسبت به همین زمان در هفته قبل آن تقریبا دو برابر شده است.

پیش از اکران گشت ارشاد ۳ فیلم تازه اصغر فرهادی (قهرمان) رکورد فروش را در هفته اول اکران رد کرده بود. قهرمان در ۱۰ روز اکران توانست رقمی معادل چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را به دست آورد. اما بعد از اکران این فیلم قهرمان به رده سوم جدول رفت و حالا صدر نشین فروش سینما‌ها گشت ارشاد ۳ است.

جنجال ریحانه پارسا در گشت ۳فیلم «گشت ارشاد ۳» در ژانر کمدی است. قسمت اول این فیلم سینمایی در سال ۱۳۹۱ با فروش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی اکران را پشت سر گذاشت. قسمت دوم این فیلم سینمایی با نام «گشت ۲» در ادامه سری اول ساخته شد و در اکران نوروزی ۱۳۹۵، به فروش ۱۹ میلیارد و ۷۸۱ میلیون تومان رسید.«گشت ارشاد۳» ۲۶ آبان اکران شد و توانست چیزی حدود ۱۰ میلیارد فروش کند.

معرفی فیلم

کارگردان: سعید سهیلی

بازیگران: پولاد کیمیایی، ساعد سهیلی، بهنام بانی و امیر جعفری ایفای نقش می‌کنند. میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی، اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی فرد و علیرضا خواجه‌نیا

مدت زمان فیلم:۹۰ دقیقه

توزیع: شایسته فیلم

فروش گیشه تا امروز: ۱۰.۴۰۷.۱۰۵.۷۵۰ میلیارد

بازیگر شدن ریحانه پارسا

تجربه درخشان خانوم  ریحانه پارسا در سریال پدر باعث شد، پیشنهادات زیادی برای بازیگری به بشود. او می‌گوید بازی در سینما برایش جذاب است اما فعلا تصمیم دارد وارد تئاتر شود و تجربه اندوزی کند.نحوه بازیگر شدن ریحانه پارساخودش در این باره می‌گوید که وقتی آگهی فراخوان برای تست بازیگری در سریال پدر را دید، پیش آقای عنفا و توفیقی رفت و مورد توجه آنها قرار گرفت. او بعد از تست بازیگری از بین ۳۰۰ نفری که در آنجا حضور داشتند توانست نمره قبولی را به دست آورده و برای بازی در نقش لیلا در سریال پدر انتخاب شود.

تجربه ریحانه پارسا در سریال پدر باعث شد، پیشنهادات زیادی برای بازیگری به بشود. او می‌گوید بازی در سینما برایش جذاب است اما فعلا تصمیم دارد وارد تئاتر شود و تجربه اندوزی کند

سیل پیشنهادات جدید

تجربه اول و بازی درخشانی که ریحانه پارسا داشت باعث شد سیلی از پیشنهادات برای بازی در سینما و تلویزیون دریافت کند اما ریحانه پارسا تصمیم گرفت به سمت تئاتر و کسب تجربه برود.

بلند پروازی در زندگی

همیشه در زندگی بلند پرواز بودم و فکر می‌ کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم هم بود و دیر یا زود به این موقعیت می رسیدم.

با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه ، تصمیم گرفتم کار تئاتر را به صورت حرفه‌ ای شروع کنم و تصور می‌ کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌ افتد

چرا ریحانه پارسا تنها زندگی می کند

خیلی از شاخ های اینستاگرامی وقتی از ایران مهاجرت می کنند خانواده خودشا نرا هم به همراه خود از ایارن می برند ولی این اتفاق برای ریحانه پارسا نیفتاد. ریحانه پارسا ادعا می کند که خانواده اش در ایران قصد خارج شدن دارند ولی ممنوع الخروج هستند ! طبق ادعای ریحانه پارسا مادر وی ممنوع الخروج شده ولی هنوز دلیل ممنوع الخروج شدن وی و یا راستی ادعای وی مشخص نیست.ایشان همچنین عکس برادر کوچک خود را به اشتراک گذاشت و ابراز دلتنگی برای خانواده اش کرد. لازم به ذکر است که ریحانه پارسا مدتی پیش با پویان مختاری یکی از مهره های اصلی سایت های شرطبندی و قمار ارتباط داشت تا اینکه به دلیل دستگیری های اخیر پویان مختاری به لندن فرار کرده است ولی ریحانه پارسا در همان ترکیه مانده و وضعیت خوبی ندارد.

شایعه ازدواج با روزبه حصاری

ریحانه پارسا در 13 فروردین 98 در 21 سالگی خبر ازدواج خود با روزبه حصاری را رسانه کرد اما کمتر از 24 ساعت مشخص شد فقط یک شوخی و دروغ سیزده بود 

حتی بسیار از بازیگران با انتشار متنی به این دو تبریک گفته بودند که بعدا متوجه سرکار رفتن خود شدند

ازدواج با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا در 23 اسفند 1398 با انتشار عکس مشترک خود با آقای مهدی کوشکی (بازیگر) بصورت رسمی خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۲ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: