دبیر کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به کاهش ساعت کاری کارمندان ادارات، گفت: پیشنهاد شده تا در ایام روزه‌داری ماه مبارک رمضان مصادف با آموزش حضوری ساعات کاری معلمین نیز کاهش پیدا کند.

 محمدرضا احمدی امروز با اشاره به آغاز آموزش حضوری مدارس هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان و بازدید میدانی از سطح مدارس در راستای مسؤولیت نظارتی خود، اظهار کرد: برخی از والدین دانش آموزان دغدغه و نگرانی به‌حقی مبنی بر خطر شیوع ویروس کرونا و بیماری فرزندان خود دارند که می‌طلبد مسؤولان آموزشی با ایجاد فضای امن و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی نگرانی آنان را برطرف کنند.

وی با بیان اینکه دغدغه‌های به‌حق والدین دانش آموزان در ایام آموزش حضوری بعد از تعطیلات مبنی بر احتمال افزایش ویروس کرونا را به وزیر آموزش و پرورش رسانده است، تصریح کرد: نگاه کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی اولویت دانستن حفظ بهداشت و سلامتی دانش‌آموزان بوده و همچنین بر جبران کردن افت تحصیلی ایجاد شده در میان دانش‌آموزان تأکید داشته و پیشنهادات مطرح شده از طرف اینجانب را تأیید کردند.

دبیر کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره بر کاهش ساعت کاری کارمندان ادارات افزود: پیشنهاد شده تا در ایام روزه‌داری ماه مبارک رمضان مصادف با آموزش حضوری ساعات کاری معلمین نیز کاهش پیدا کند.

احمدی با تأکید بر اهمیت نقش مکمل پرورش همگام با آموزش در زندگی افراد و جامعه، پیشنهاداتی به وزیر آموزش و پرورش در راستای توجه بیشتر به برنامه‌ریزی‌های کلان تربیتی دانش آموزان و نسل جوان داد و گفت: معلمین به عنوان افسران سپاه دانش مسؤولیت خطیر تربیت نسل آینده و هدایت آنان را در فراگیری علم در خدمت صلح و توسعه به عهده دارند تا از علم به نفع انسان و بشریت بهره‌مند شوند.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: