قرعه کشی ایران خودرو یکی از روش های فروش محصولات در این شرکت است. در هر دوره ای برخی از محصولات در قرعه کشی ایران خودرو  ارائه می شود. محصولات قرعه کشی ایران خودرو طرفدار زیادی دارد.محصولات در قرعه کشی ایران خودرو با قیمت های به روز  ارائه میشود. به تازگی طرح جدیدی برای قرعه کشی ایران خودرو اعلام شده که در ادامه جزئیات این خبر را قرار خواهیم داد.

قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۱

ایران خودرو قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات خود (سی و پنجمین فروش فوری با موعد تحویل ۹۰ روزه، مرحله ۳۵ - بخشنامه ۴۴۴۱ و مرحله سوم فروش محصولات ایران خودرو ویژه قانون حمایت ازخانواده و جوانی جمعیت - بخشنامه ۴۴۲) رادر فروردین ۱۴۰۱ برای پژو پارس سال، TU۵ و رانا پلاس، |ژو 206 و 207 اتوماتیک برگزار کرد.

ثبت نام دو طرح فروش جدید ایران خودرو سه روز ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز شنبه بیستم فروردین ماه ۱۴۰۱ با حضور مسئولان و نهادهای نظارتی انجام شد. اسامی برندگان فروش فوق‌العاده عادی تا ساعاتی دیگر توسط ایران خودرو اعلام خواهد شد و از خبرگزاری ایمنا قابل دسترس است.

ثبت نام  قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۱

ثبت نام در طرح جدید فروش فوق‌العاده ایران خودرو از روز سه شنبه مورخ شانزدهم فروردین ۱۴۰۱ آغاز و تا پایان روز پنج شنبه مورخ هجدهم فروردین ۱۴۰۱ ادامه داشت.

محصولات قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۱

بر اساس بخشنامه بر اساس بخشنامه ۴۴۴۱ و ۴۴۴۲ ایران خودرو، پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هاچبک سقف شیشه‌ای، پژو پارس سال با موتور Xu۷p، پژو پارس ELX با موتور Tu۵، رانا + (پلاس) با موتور Tu۵p و سقف شیشه‌ای و گیربکس ۶ سرعته دستی وپژو ۲۰۷i اتوماتیک ۶ سرعته سقف قرمز (MC) با موتور Tu۵p در این طرح عرضه می‌شود.

قیمت محصولات قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۱

در دو طرح فروش جدید ایران خودرو، پژو ۲۰۶ تیپ ۳ هاچبک سقف شیشه‌ای با قیمت قطعی ۱۸۱ میلیون و ۲۴۸ هزار تومان، پژو پارس سال با موتور Xu۷p با قیمت قطعی ۱۸۴ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۴۰۰ تومان، پژو پارس ELX با موتور Tu۵ با قیمت قطعی ۲۱۱ میلیون و ۲۶۷ هزار تومان، رانا + (پلاس) با موتور Tu۵p و سقف شیشه‌ای و گیربکس ۶ سرعته دستی با قیمت قطعی ۲۲۸ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۷۰۰ تومان و پژو ۲۰۷i اتوماتیک ۶ سرعته سقف قرمز (MC) با موتور Tu۵p با قیمت قطعی ۳۱۸ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.

قرعه کشی ایران خودرو

در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو ۵ میلیون و ۳۹۳ هزار و ۹۸۶ نفر ثبت نام کردند و ۵ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۸۴ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.‌

در طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۱۸۰ هزار و ۳۷۰ نفر ثبت نام کردند و ۱۵۹ هزار و ۶۲۳ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.‌

تعداد ثبت نام کنندگان قرعه کشی ایران خودرو

نوع طرح فروش فوق العاده عادی فروش محصولات ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

نام خودرو تعداد متقاضی ظرفیت رزرو تعداد متقاضی ظرفیت رزرو

رانا پلاس ۳۳۰۲۳۶ ۱۱۰۰ ۱۱۰۰ ۸۳۰۴ ۱۱۰۰ ۱۱۰۰

پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۵۵۹۲۶۴ ۱۴۰۰ ۱۴۰۰ ۲۱۳۴۹ ۱۴۰۰ ۱۴۰۰

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ ۱۰۰۴۱۱۲ ۲۵۰ ۲۵۰ ۱۷۸۸۳ ۲۵۰ ۲۵۰۰

پژو پارس سال با موتور Xu۷p ۱۱۸۵۰۸۱ ۷۵۰۰ ۷۵۰۰ ۳۶۹۴۵ ۷۵۰۰ ۷۵۰۰

پژو پارس ELX ۲۱۳۹۶۹۱ ۱۵۰۰ ۱۵۰۰ ۷۵۱۴۲ ۱۵۰۰ ۱۵۰۰

مجموع ۵.۲۱۸.۳۸۴ ۱۱۷۵۰ ۱۱۷۵۰ ۱۵۹.۶۲۳ ۱۱۷۵۰ ۱۱۷۵۰

برندگان قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۱

در فروش فوق‌العاده عادی ایران خودرو ۱۱ هزار و ۷۵۰ نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند. ۱۱ هزار و ۷۵۰ نفر نیز به عنوان افراد ذخیره در نظر گرفته شده‌اند.

در طرح فروش محصولات ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز ۱۱ هزار و ۷۵۰ نفر بر اساس ظرفیت هر خودرو، به عنوان برنده و با روش قرعه‌کشی انتخاب شدند. ۱۱ هزار و ۷۵۰ نفر نیز به عنوان افراد ذخیره در نظر گرفته شده‌اند.

موعد تحویل قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۱

بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودروها حداکثر ۹۰ روز خواهد بود.‌

واریز وجه قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۱

مشتریانی که نامشان در قرعه‌کشی انتخاب می‌شود ۳ روز مهلت خواهند داشت نسبت به پرداخت وجه اقدام کنند. عدم واریز وجه به‌منزله انصراف از خرید تلقی خواهد شد و نفرات لیست ذخیره جایگزین انصرافی‌ها خواهند شد.

سایت ایران خودرو ۱۴۰۱

آدرس درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی ایران خودرو https://esale.ikco.ir/ است.

منبع: ایسنا

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۲۷ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: