در این دانستنی فناورانه نحوه یافتن اولین عکسی که در اینستاگرام لایک کرده اید، آمده است.

جی پلاس، آیا یادتان هست که اولین عکسی که در اینستاگرام لایک کرده اید کدام تصویر بوده است؟ در این گزارش نحوه یافتن اولین لایک در اینستاگرام را در چند مرحله ساده، نشان خواهیم داد. در ادامه مراحل پیدا کردن اولین لایک خود در اینستاگرام آورده شده است.

۱. به نمایه خود بروید، روی دکمه سه خط در بالا سمت راست کلیک کنید

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ به صفحه نمایه خود بروید. هنگامی که وارد صفحه پروفایل خود شدید، روی دکمه سه خط در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. این دکمه منویی را با گزینه‌های تنظیمات، فعالیت، بایگانی و ... باز می‌کند.

۲. بر روی Your Activity کلیک کنید

روی " Your Activity یا فعالیت شما" کلیک کنید. صفحه‌ای با عنوان "یک مکان برای مدیریت فعالیت شما" با گزینه‌هایی برای بررسی زمان صرف شده در برنامه، فهرست عکس‌ها، ویدیو‌ها، تعامل با دیگران، جستجو‌ها و موارد دیگر، باز می‌شود.

۳. بر روی Interactions کلیک کنید

پس از ورود به برگه فعالیت‌های شما، روی بخش "Interactions یا تعامل‌ها" کلیک کنید. بخش تعامل همه لایک ها، نظرات و پاسخ استوری‌ها را در یک مکان در خود جای داده است. حال باید روی قسمت Likes کلیک کنید.

۴. مرتب سازی بر اساس قدیمی به جدید

اکنون که می‌توانید همه لایک‌های خود را در یک مکان ببینید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی گزینه بالا سمت راست که Sort و Filters نام دارد کلیک کنید و مرتب‌سازی بر اساس قدیمی‌ترین به جدیدترین را انتخاب و روی اعمال کلیک کنید. اکنون اولین عکسی که در اینستاگرام لایک کردید را خواهید دید.

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: