فروش فوق العاده ایران خودرو در سی و چهارمین مرحله آغاز گردید. زمان فروش فوق العاده ایران خودرو از امروز سه شنبه 17 اسفند شروع می‌شود. در این فروش فوق العاده ایران خودرو، سه محصول مشخص گردیده است. فروش فوق العاده ایران خودرو با قیمت قطعی و در زمان تحویل سه ماهه مشخص شده است. متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در این مرحله از فروش فوق العاده ایران خودرو، از طریق سایت ایران خودرو، برای ثبتنام اقدام کنند.

فروش فوق العاده ایران خودرو با طرحی استثنایی

بانک اول - معاونان فروش دو خودروساز بزرگ با اشاره به اجرای طرح‌های فروش در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از تحویل خودروها پیش از موعد مقرر و ظرف مدت یکماه خبر دادند.

به گزارش بانک اول پس از تصویب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ١۴٠٠/٠٨/١٩، خودروسازان از اسفندماه سال گذشته تاکنون، همراه با طرح‌های فروش خود، در راستای ابلاغ این طرح‌های حمایتی خود برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر که فرزند دوم یا مابعد آن‌ها، پس از تاریخ فوق متولد شده باشند، را اجرایی کردند.

مادران مشمول امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات خودروسازان را دارند؛ چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعه‌کشی مشخص خواهند شد اما در غیر اینصورت تمامی مادران مشمول که شرایط آن‌ها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط می‌رسد، امکان واریز وجه خودرو انتخابی را خواهند داشت.  

علیرغم اینکه موعد تحویل خودروها در طرح‌های فروش فوق‌العاده، حداکثر ۹۰ روزه در نظر گرفته شده است اما طبق اعلام معاون فروش هر یک از دو خودروساز، در طرح‌ حمایتی مذکور برای اختصاص خودرو به مادران، خودرو ظرف مدت یکماه تحویل شده است. طبق اعلام خوردوسازان با توجه به اینکه سقف ظرفیت پذیرش بیشتر از متولدین تاریخ مذکور به بعد بوده است، خودرو زودتر از موعد تحویل به دست مادران می‌رسد.

بابک رحمانی- معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو در این رابطه اعلام کرده است: با توجه به اینکه جمعیت واجد شرایط (که توسط سازمان ثبت احوال مشخص می‌شود)، متقاضی شرکت در این طرح‌ها، نسبت به سایر طرح‌ها کمتر است، بنابراین به‌تدریج نیاز به قرعه‌کشی نبوده و خودرو به تمامی متقاضیان واجد شرایط تعلق خواهد گرفت. خودرو قریب به ۷۰۰ نفر از مشتریان، تاکنون فاکتور شده است الباقی در انتظار نوبت فاکتور شدن هستند.

حسین کاظمی-معاون بازاریابی و فروش سایپا- نیز در این رابطه، اظهار کرد: با توجه به افزایش تولید، مادران دارای دو فرزند و بیشتر، برای هر خودرویی که ثبت‌نام کنند، می‌توانند  کمتر از یک ماه خودرو درخواستی خود را تحویل گیرند.  خوشبختانه در سال جدید افزایش تولید در سایپا صورت گرفته است و از این رو، تعهدات پیش از موعد قید شده در قرارداد مشتریان، تحویل می‌شود.

وی اعلام کرد: تاکنون ۲۵ هزار نفر در این طرح مشارکت کرده‌اند که ۲۰ درصد آن‌ها حائز شرایط ثبت‌نام بوده‌اند.

مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو گفت: همه خودروهای مدل ۱۴۰۱ به بعد و خودروهایی که در اسفندماه سال گذشته با مدل ۱۴۰۱ به مشتریان تحویل شده‌اند، مشمول افزایش دوره گارانتی هستند.

 ایران‌خودرو، «بابک سلاجقه» افزودوی افزود: سامانه خدمات پس‌از فروش ایران‌خودرو نیز هم‌اکنون با این رویکرد به روزرسانی شده و برای خودروهای مشمول لحاظ خواهد شد.

وی ادامه‌داد: همچنین دفترچه راهنمای خودرو که شرایط گارانتی محصولات ایران‌خودرو در آن درج شده نیز اصلاح و به خودروهایی که از فروردین‌ماه به بعد تحویل شود، دفترچه جدید ارائه خواهد شد.

قیمت محصولات ایران خودرو در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو

پژو پارس با قیمت قطعی ۱۶۹ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۳۰۰ تومان، پارس TU۵ با قیمت قطعی ۱۷۵ میلیون و ۹۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان، پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای با قیمت قطعی ۲۳۵ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک با قیمت قطعی ۳۹۷ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

در این طرح ۴ میلیون و ۹۰۳ هزار و ۲۴۶ نفر ثبت نام کردند و ۴ میلیون و ۶۸۵ هزار و ۲۹۷ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.‌

تعداد ثبت نام کنندگان ایران خودرو

پژو پارس: تعداد افراد ثبت نامی یک میلیون و ۹۱ هزار و ۸۷۵ نفر

پژو پارس TU۵: تعداد افراد ثبت نامی ۲ میلیون و ۴۱۸ هزار و ۵۸۸ نفر

پژو ۲۰۷i دستی با سقف شیشه‌ای: تعداد افراد ثبت نامی ۹۳۲ هزار و ۴۱۶ نفر

دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک: تعداد افراد ثبت نامی ۲۴۲ هزار و ۴۱۸ نفر

سلاجقه گفت: خودروهای پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷، پارس، سمند و دنا تا پیش از این اقدام، دارای گارانتی دو ساله یا پیمایش ۴۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و خودروهای دنا پلاس، رانا و رانا پلاس دارای گارانتی سه ساله یا ۵۰ هزار کیلومتر پیمایش بوده‌اند که پس از اجرا شدن این طرح، گارانتی همه این خودروها به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش، افزایش یافته است.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در ابتدای امسال از افزایش گارانتی همه محصولات این گروه صنعتی، از دو سال یا ۴۰ هزار کیلومتر پیمایش، به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش خبر داده بود و این اقدام را مطابق با اجرای بند دوم فرمان هفتم از هشت فرمان رییس جمهوری و در راستای راهبرد وزیر صنعت، معدن و تجارت برشمرد.

 

 

این خبر برای شما مفید بود؟
بر اساس رای ۷۰۳ نفر از بازدیدکنندگان
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: